Додаткові послуги

СМС – повідомлення 30 ГРН

Під час подачі документів Ви маєте можливість замовити СМС-повідомлення, за допомогою якого Ви зможете отримати інформацію про стан Вашого паспорта без необхідності перевіряти самостійно на сайті або особисто у Візовому Центрі. Вартість послуги – 30 гривень (включно з ПДВ).

Зауважте, що для отримання повідомлення необхідно вказати коректний номер телефону та адресу електронної пошти під час замовлення послуги, в інакшому випадку повідомлення може бути не доставлено.

Умови замовлення : безпосередньо у Візовому Центрі

Послуга кур’єрської доставки паспорта 150 ГРН

Інформуємо Вас про те, що усі паспорти мають бути відправлені за допомогою кур’єрської доставки (кур’єрська служба In-Time) на вказану під час подачі документів адресу. Просимо заявників переконатись у тому, що дата подорожі запланована не раніше строку розгляду справи (термін розгляду займає щонайменше 5 робочих днів, цей строк не включає термін кур’єрської доставки

Зауважте, що надання будь-яких помилкових даних може спричинити затримку в доставці або унеможливить її. Персонал Візового Центру надасть усю необхідну додаткову інформацію з приводу цією послуги на Ваш запит.

Щоб ознайомитися зі списком міст, куди доставка можлива – натисніть тут.

Умови замовлення : безпосередньо у Візовому Центрі

 Послуга кур’єрської доставки паспорта після подачі 150 ГРН

Якщо Ви вже подали документи, Ви все ще можете замовити послугу доставки Вашого паспорта навіть після подачі. Для цього, зателефонуйте до нашого колл-центру за телефоном або напишіть до нас.

Щоб ознайомитися зі списком міст, куди доставка можлива – натисніть тут.

Цю послугу може замовити виключно заявник особисто. Заявки від представників прийняті не будуть.

Увага: щоб оплатити послугу, заявник може звернутися до будь-якого банку, реквізити для оплати вказані нижче:

 • Назва компанії:  "ТОВ Ві Еф Консалтінг Сервісиз
 • ЄДРПОУ:  34796531
 • Адреса компанії:  Спортивна площа, 1А, ТРЦ «Гулівер», 8 поверх, Київ, 01001, Україна.
 • Назва банку: :  ПАТ КредоБанк
 • Розрахунковий рахунок: 26009031004161
 • МФО:  325365
 • Призначення платежу:
  «За консультаційні послуги та консульський збір щодо оформлення австрійської візи [Прізвище] [Ім'я] [Номер паспорту]»

Умови замовлення: у колл-центрі або через пошту Візового Центру             

Послуга заповнення анкети 75 ГРН

Під час подачі документів Ви можете скористатися послугою заповнення анкети працівниками Візового Центру. Вартість послуги – 75 гривень.

Важлива інформація: Використання тієї чи іншої послуги не прискорює розгляд Вашої візової заяви на отримання візи та не гарантує прийняття позитивного рішення. Ваша візова заява буде розглянута Посольством у звичайному порядку.

Умови замовлення: безпосередньо у Візовому Центрі

Послуга «Мобільна біометрія»

Ви можете подати документи вдома або в офісі замовивши послугу «Мобільна біометрія»

Замовте цю послугу, і ми заберемо Вашу анкету, всі необхідні документи, а також знімемо Ваші біометричні дані. Додатково Ви також можете замовити доставку Вашого паспорта додому.

Для замовлення послуги зверніться на електронну адресу mobilebiometrics-ukr@vfshelpline.com, зателефонуйте за номером телефону (044) 224 57 67 або натисніть тут, щоб заповнити заявку он-лайн.

Щойно Ваш запит буде отримано, працівники відділу Мобільна Біометрія зв’яжуться з Вами для уточнення деталей.

Вартість послуги (оплата здійснюється за допомогою кредитної картки або безготівковим розрахунком і в національній валюті (гривня)):

No УМОВИ БРОНЮВАННЯ

Вартість (Євро)

1 Послуга мобільної біометрії за 1 заявника 150
2 Послуга мобільної біометрії за 2 години 190
3 Послуга мобільної біометрії за 4 години 380
4 Послуга мобільної біометрії за 6 годин 570
5 Послуга мобільної біометрії за 8 годин 760

Ціни у наведеній таблиці не включають консульський збір, сервісний збір, кур’єрську доставку паспорту та транспортні витрати. Щоб переглянути вартість даної послуги в національній валюті натисніть тут.

Умови замовлення: за контактами вище або безпосередньо у Візовому Центрі

Фото-послуга 50 ГРН

У Візових Центрах Ви маєте можливість скористатися послугами фото кабіни: оберіть найкращий варіант фото і роздрукуйте ті, що відповідають вимогам. Автомат простий у використанні, а готові фото будуть надруковані протягом 45 секунд. Якщо Вам потрібна допомога в користуванні фото кабіною, наш персонал завжди радий допомогти. Вартість послуги – 50 гривень за 6 фото.

Умови замовлення : безпосередньо у Візовому Центрі

Співбесіда по відео конференції (Візовий Центр у Львові) 

Якщо Посольство зв’яжеться з Вами й попросить з’явитися на співбесіду, Ви маєте дві можливості: або Ви у передбачений для цього час (див. часи прийому) приходите/приїжджаєте до Посольства Австрії у м. Києві, або ж Ви за невелику платню (10 €) користуєтесь можливістю провести співбесіду з Посольством дистанційно, у Візовому Центрі м. Львові. Таким чином, Ви маєте можливість заощадити час та гроші на поїздку до Києва. Якщо Ви бажаєте скористатися цією послугою, зверніться, будь ласка, до Візового центру за телефонами: +38 0503238602, +38 044 594 54 97 у робочі дні з 08:00 до 18:00 год. або ел. поштою: interviewvc@vfsglobal.com Для того, щоб призначити Вам дату і час співбесіди, Вам необхідно надіслати Ваше прізвище, ім’я, а також дату народження та номер телефону.

Умови бронювання: у колл-центрі або через пошту Візового Центру 

Послуги копіювання 2,50 ГРН

Умови замовлення: безпосередньо у Візовому Центрі

Медичний страховий поліс

Ви маєте можливість придбати страховий медичний поліс для подорожей за кордон безпосередньо у Візовому Центрі. Для отримання додаткової інформації щодо оформлення та вартості полісу, будь ласка, зверніться до представника страхової компанії в приміщенні Візового Центру.

Страхова компанія PZU, яка знаходиться на території Візового Центру, гарантує компенсацію коштів у випадку отримання відмови у візі. Детальніше - тут ;

Умови замовлення: безпосередньо у Візовому Центрі

Важлива інформація:

 • Використання тієї чи іншої послуги не прискорює розгляд Вашої візової заяви на отримання візи та не гарантує прийняття позитивного рішення. Ваша візова заява буде розглянута Посольством у звичайному порядку.
 • Всі наведені вище послуги надаються виключно за Вашим бажанням.
 • Ціна додаткових послуг вказана із урахуванням ПДВ 20%.