Додаткові послуги

СМС – повідомлення 40 ГРН

Під час подачі документів Ви маєте можливість замовити СМС-повідомлення, за допомогою якого Ви зможете отримати інформацію про стан Вашого паспорта без необхідності перевіряти самостійно на сайті або особисто у Візовому Центрі. Вартість послуги – 40 гривень (включно з ПДВ).

Зауважте, що для отримання повідомлення необхідно вказати коректний номер телефону та адресу електронної пошти під час замовлення послуги, в інакшому випадку повідомлення може бути не доставлено.

Умови замовлення : безпосередньо у Візовому Центрі

Послуга кур’єрської доставки паспорта 175 ГРН

Інформуємо Вас про те, що усі паспорти мають бути відправлені за допомогою кур’єрської доставки (кур’єрська служба In-Time) на вказану під час подачі документів адресу. Просимо заявників переконатись у тому, що дата подорожі запланована не раніше строку розгляду справи (термін розгляду займає щонайменше 5 робочих днів, цей строк не включає термін кур’єрської доставки

Зауважте, що надання будь-яких помилкових даних може спричинити затримку в доставці або унеможливить її. Персонал Візового Центру надасть усю необхідну додаткову інформацію з приводу цією послуги на Ваш запит.

Щоб ознайомитися зі списком міст, куди доставка можлива – натисніть тут.

Умови замовлення : безпосередньо у Візовому Центрі         

Послуга заповнення анкети 75 ГРН

Під час подачі документів Ви можете скористатися послугою заповнення анкети працівниками Візового Центру. Вартість послуги – 75 гривень.

Важлива інформація: Використання тієї чи іншої послуги не прискорює розгляд Вашої візової заяви на отримання візи та не гарантує прийняття позитивного рішення. Ваша візова заява буде розглянута Посольством у звичайному порядку.

Умови замовлення: безпосередньо у Візовому Центрі

Фото-послуга 50 ГРН

У Візових Центрах Ви маєте можливість скористатися послугами фото кабіни: оберіть найкращий варіант фото і роздрукуйте ті, що відповідають вимогам. Автомат простий у використанні, а готові фото будуть надруковані протягом 45 секунд. Якщо Вам потрібна допомога в користуванні фото кабіною, наш персонал завжди радий допомогти. Вартість послуги – 50 гривень за 4 фото.

Умови замовлення : безпосередньо у Візовому Центрі

Співбесіда по відео конференції (Візовий Центр у Львові) 

Якщо Посольство зв’яжеться з Вами й попросить з’явитися на співбесіду, Ви маєте дві можливості: або Ви у передбачений для цього час (див. часи прийому) приходите/приїжджаєте до Посольства Австрії у м. Києві, або ж Ви за невелику платню (10 €) користуєтесь можливістю провести співбесіду з Посольством дистанційно, у Візовому Центрі м. Львові. Таким чином, Ви маєте можливість заощадити час та гроші на поїздку до Києва. Якщо Ви бажаєте скористатися цією послугою, зверніться, будь ласка, до Візового центру за телефонами: +38 0503238602, +38 044 594 54 97 у робочі дні з 08:00 до 18:00 год. або ел. поштою: interviewvc@vfsglobal.com Для того, щоб призначити Вам дату і час співбесіди, Вам необхідно надіслати Ваше прізвище, ім’я, а також дату народження та номер телефону.

Умови бронювання: у колл-центрі або через пошту Візового Центру 

Послуги копіювання 2,50 ГРН

Умови замовлення: безпосередньо у Візовому Центрі

Медичний страховий поліс

Ви маєте можливість придбати страховий медичний поліс для подорожей за кордон безпосередньо у Візовому Центрі. Для отримання додаткової інформації щодо оформлення та вартості полісу, будь ласка, зверніться до представника страхової компанії в приміщенні Візового Центру.

Страхова компанія PZU, яка знаходиться на території Візового Центру, гарантує компенсацію коштів у випадку отримання відмови у візі. Детальніше - тут ;

Умови замовлення: безпосередньо у Візовому Центрі

Важлива інформація:

  • Використання тієї чи іншої послуги не прискорює розгляд Вашої візової заяви на отримання візи та не гарантує прийняття позитивного рішення. Ваша візова заява буде розглянута Посольством у звичайному порядку.
  • Всі наведені вище послуги надаються виключно за Вашим бажанням.
  • Ціна додаткових послуг вказана із урахуванням ПДВ 20%.