Як подати документи

Перед тим як подавати документи, будь ласка, переконайтеся, що Ви правильно визначилися з метою Вашого візиту - пам'ятайте, що ми готові допомогти Вам на всіх етапах отримання візи, але ми не можемо радити, на яку категорію візи подавати документи.

Процес Подачі Заяви

Крок 1 :

Підготуйте Вашу анкету та додаткові документи. В розділах «Короткострокова віза» або «Довгострокова віза» оберіть категорію візи, яка відповідає меті Вашого візиту. Тут Ви зможете знайти суму консульського збору, перелік необхідних документів, анкети на отримання візи, тощо.

Візова анкета заповнюється усіма заявниками, у тому числі і за неповнолітніх дітей. Анкета може бути заповнена в електронному вигляді або від руки.

Візова анкета заповнюється німецькою або англійською мовою. Анкета повинна бути підписана заявником особисто.

Ви можете завантажити і роздрукувати анкету, скориставшись посиланням нижче. Також анкету можна отримати безкоштовно у Візовому Центрі.

Щоб ознайомитись зі зразком заповнення анкети для короткострокової візи, будь ласка, натисніть тут.

Щоб ознайомитись зі зразком заповнення анкети для довгострокової візи, будь ласка, натисніть тут.

Звертаємо увагу, що у Візовому Центрі доступна послуга заповнення візової анкети.

У зв'язку із Законом України «Про персональні дані» вводиться обов'язковий для підпису документ «Згода на обробку персональних даних» для кожного заявника (за неповнолітніх заявників підписують батьки / законні опікуни). Даний документ повинен бути підписаний кожним заявником особисто, навіть якщо документи подаються представником компанії або акредитованим агентством.

Крок 2 :

Призначте дату та час подачі документів до Візового центру. Перед подачею документів до Візового центру ми радимо Вам записатися. Зробити це можливо онлайн або зателефонувавши до контакт-центру. Інформація про деталі процедури запису на нашому сайті допоможе Вам у цьому. Ви також можете подати документи без попереднього запису.

Крок 3 :

Подайте документи до Візового центру : З'явіться до Візового центру в день подачі документів та подайте заповнену анкету та необхідні додаткові документи.

Безпосередньо у Візовому Центрі Ви можете замовити:

 • Медичний страховий поліс (оформлюється зі стійкою страхової компанії PZU згідно з тарифами компанії. Звертаємо увагу, що компанія PZU гарантує повернення коштів у разі отримання відмови у візі. Детальніше про це – тут)
 • СМС – інформування про стан паспорта
 • Заповнення анкети
 • Фото-послуга
 • Послуга копіювання документів

  Ви можете ознайомитися з детальним списком додаткових послуг та умов тут.

Подача документів для дітей

У разі подачі документів дітей, до пакету необхідно додати наступні документи:

 • у разі коли дитина подорожує без батьків або з одним з них, нотаріально завірена заява від одного з батьків, хто не супроводжує дитину в подорожі. У разі якщо є тільки один опікун, потрібне судове рішення про опікунство, свідоцтво про смерть або інший документ, який підтверджує реальний стан речей;
 • довідка з навчального закладу;
 • копія Свідоцтва про народження;
 • копії внутрішніх та закордонних паспортів батьків.

Крок 4 :

Оплатіть суму : Працівник надасть Вам квитанцію, яку Вам необхідно сплатити . Консульський збір буде сплачуватися в Євро у відділені “Idea bank”, сервісний збір – в касі Візового Центру.

Крок 5 :

Пройдіть процедуру здачі біометричних даних: Як частина процесу подачі візової заяви, кожен заявник повинен здати свої біометричні дані безпосередньо у Візовому Центрі. Більш детальну інформацію щодо процедури здачі біометричних даних Ви можете знайти у нас на сайті: http://www.austriavisa-ua.com/biomeric_data_collection.html

Previous Next