Важливі Новини Та Інформація

 • 21 March 2018

  Шановні заявники,

  Будь ласка, зверніть увагу, що з 21,березня 2018 змінені анкети для подачі документів для отримання візи в Австрії. Будь ласка, прийміть до уваги, що старий зразок анкети не буде прийнятий до розгляду.

  Для завантаження анкети для подачі документів на короткострокову Шенгенську візу типу С натисніть тут.

  Для завантаження анкети для подачі документів на довгострокову візу типу Д натисніть тут.

 • 10 October 2017

  Шановні заявники!

  Будь ласка, зверніть увагу, що в зв’язку із вихідними днями з 14 по 16 жовтня, можуть бути затримки в обробці документів, а також в доставці документів кур’єрською службою.

 • 05 October 2017

  УВАГА !

  З 01.10.2017 для сезонних робітників з України НАВІТЬ ЗА НАЯВНОСТІ БІОМЕТРИЧНОГО ПАСПОРТА ЗНОВУ НЕОБХІДНИМ Є ОФОРМЛЕННЯ ВІЗИ
  У залежності від терміну перебування відповідно до дозволу на роботу необхідно (як і до 11.06.2017) подавати заяву на отримання візи C ‚Erwerb‘ або D ‚Erwerb‘.

 • 01 June 2017

  Шановні заявники!

   Будь ласка зауважте, що відповідно до останніх оновлень, режим безвізового в’їзду на територію Шенгенської зони буде доступним для громадян України, що мають біометричні паспорти, з 11 червня 2017 року. Для того, щоб знайти більш детальну інформацію відвідайте сайт посольства Австрії в Україні: https://www.bmeia.gv.at/oeb-kiew або відвідайте сайт офіційної Делегації ЄС в Україні «Open Europe» (http://openeurope.in.ua/), де Ви зможете знайти додаткову інформацію стосовно можливостей та обов’язків при перетині кордону.

  Зауважте також, що відповідно до інструкцій посольства Австрії, з 23 травня 2017 року заявникам, які мають біометричні паспорти не потрібно подавати клопотання для відкриття Шенгенської візи типу С для подорожей, які починаються з 11 червня 2017 року і пізніше.

  Заявники, які бажають подати заяву на отримання довгострокової візи, повинні продовжувати оформлення віз  для  поїздки в Австрію.

 • 01 September 2016

  Шановні заявники!

  Будь ласка, зверніть увагу, що з 1 вересня 2016 року змінюється один з номерів call-центру з (+38) 050 117 90 54 на (+38) 0 50 323 86 02.

   

 • 13 January 2016

  Шановні заявники!

  Починаючи з 15 січня 2016 року Ви маєте можливість подавати заяву на оформлення візи типу С чи D до Австрії до Візового центру у м. Рівне та у м. Івано-Франківськ. Будь ласка, зауважте, що подача документів відбувається без попереднього запису в робочі години (з 08:30 до 15:30)

 • 18 December 2015

  Шановні заявники!

  Починаючи з 22 грудня 2015 року Ви маєте можливість подавати заяву на оформлення візи типу С чи D до Австрії до Візового центру у м. Вінниця та у м. Дніпро Будь ласка зауважте, що подача документів відбувається без попереднього запису в робочі години (з 08:30 до 15:30)

 • 05 December 2015

  Шановні заявники!

  Починаючи з 7 грудня 2015 року Ви маєте можливість подавати заяву на оформлення візи типу С чи D до Австрії до Візового центру у м. Тернопіль та у м. Ужгород. Будь-ласка зауважте, що подача документів відбувається без попереднього запису в робочі години (з 08:30 до 15:30)

 • 24 November 2015

  Шановний подавачу клопотання!

  Інформуємо Вас про те, що Ваше клопотання про оформлення візи буде дійсним лише в тому разі, якщо при подачі документів Ви залишите відбитки своїх пальців або якщо при оформленні Вами (інших) шенгенських віз відбитки Ваших пальців вже були збережені в централізованій комп’ютерній системі VIS або ж якщо при оформленні візи типу D відбитки вже були збережені у базі даних Посольства Австрії (м. Київ). Якщо після перевірки Посольством з’ясується, що відбитків Ваших пальців немає у базі даних, Посольство попросить Вас з’явитися в Посольстві особисто (особиста явка) або ж у разі відмови з Вашого боку це зробити Ваше клопотання про оформлення візи буде відхилено як недійсне.

 • 19 October 2015

  Мобільна Біометрія:

  Візовий Центр пропонує економічну та ефективну послугу мобільної біометрії. Заявник може замовити послугу мобільної біометрії для себе, сім'ї або групи, що зробить послугу більш економічно ефективною для заявників. Будь ласка, натисніть тут, щоб отримати більше інформації

 • 30 September 2015

  Можливість дистанційної співбесіди

  Якщо Посольство зв’яжеться з Вами й попросить з’явитися на співбесіду, Ви маєте дві можливості: або Ви у передбачений для цього час (див. часи прийому) приходите/приїжджаєте до Посольства Австрії у м. Києві, або ж Ви за невелику платню (10 €) користуєтесь можливістю провести співбесіду з Посольством дистанційно, у Візовому Центрі м. Львові. Таким чином, Ви маєте можливість заощадити час та гроші на поїздку до Києва.  Якщо Ви бажаєте скористатися цією послугою, зверніться, будь ласка, до Візового центру за телефонами: +38 050 117 90 54, +38 044 594 54 97 у робочі дні з 08:00 до 18:00 год. або ел. поштою: InterviewVC@Vfsglobal.com Для того, щоб призначити Вам дату і час співбесіди, Вам необхідно надіслати Ваше прізвище, ім’я, а також дату народження та номер телефону.

 • 26 September 2015

  Подача документів без запису

  Будь ласка зауважте, що Візовий центр Австрії приймає документи також без попереднього запису.

 • 03 July 2015

  Зміна в процесі подачі документів

  Будь ласка, зверніть увагу, що в зв’язку зі зміною в процесі подачі документів на візу, включаючи процедуру зняття біометричних даних, також буде змінений процес отримання паспортів. Паспорти після розгляду будуть доставлятися кур’єром за вказаною вами адресою. Зміни вступають в силу з 1 липня 2015 року, тому, будь ласка, готуйте візові заяви заздалегідь враховуючи строки розгляду та доставки кур’єрською службою.

  Ви будете проінформовані про процес докладно під час подачі заяви на отримання візи у Візовому Центрі.

 • 20 June 2015

  Зміна в процедурі оплати візового збору

  Будь ласка, зверніть увагу, що з 23 червня 2015 року консульський збір буде сплачуватися в Євро у відділені “Idea bank”. Для того, щоб дізнатися інформацію стосовно сплати консульського збору, будь ласка натисніть тут.

 • 10 June 2015

  Впровадження процедури здачі біометричних даних та скорочені прийомні дні

  Шановні заявники, будь ласка, зауважте, що починаючи з 23 червня 2015 року усі заявники повинні подавати візові заяви особисто та здати біометричні дані. Більш детальну інформацію Ви зможете знайти на нашому сайти у розділі «Збір біометричних даних».

 • 10 June 2015

  З 5 червня 2015 року особи, що подорожують вперше

  З 5 червня 2015 року особи, що подорожують вперше, можуть подавати документи до одного з візових центрів Австрії.

 • 12 лютого 2015 року

  Ви можете придбати поліс медичного страхування у Візовому Центрі

  Шановні заявники, прийміть до уваги, що у Візовому Центрі з’явилась можливість придбати страховий поліс для Вашої подорожі.

 •  

  Зверніть увагу, що Візовий Центр Посольства Австрії у Донецьку (Ленінський проспект 4а) зачинено з 14.07.2014 у зв’язку з існуючою ситиуцією до подальшого повідомлення. Як тільки Візовий Центр повернеться до робочого процесу, ми повідомимо про це додатково на нашему вебсайті.

  Заявникам, які проживають у м. Донецьк та у східному регіоні, радимо подавати візову заяву для отримання Шенгенської візи в один з інших Візових центрів Посольства Австрії.

 •  

  Зверніть увагу. Інформуємо Вас про те, що на даний момент можливість доставки паспортів в населені пункти Донецької та Луганської областей відсутня.

 •  

  Шановні заявники. Звертаємо Вашу увагу. Для Вашої зручності, з 26 травня 2014 року Візовий Центр пропонує послугу заповнення Візових анкет. Послуга надається виключно за Вашим бажанням. Вартість послуги складає 75грн., включаючи податки. Будь ласка, зверніться до співробітників Візового Центру для отримання детальної інформації.

 •  

  Повідомляємо Вас, що якщо Ви не можете призначити термін для подачі документів через сайт або колл-центр, можете подати документи без попереднього запису.

 •  

  Будь-ласка зауважте, що Візовий центр Австрії приймає виключно новий формат анкети на отримання візи. Новий формат анкети Ви можете знайти на нашому сайті в розділі «Завантажити візові анкети».

 •  

  Будь ласка, роздрукуйте та заповніть Згоду на обробку персональних даних. Згода на обробку персональних даних також можна отримати у Візових центрах. Для завантаження Згоди на обробку персональних даних, будь ласка,натисніть тут.

 •  

  Посольство не рекомендує заявникам співпрацювати з будь-якими неакредитованими агентами – особливо агентами, що пропонують свої послуги поза Посольством та Візовим Центром. Посольство та Візовий центр радять уникати даних дій.